Proszek kondycyjny Martin's

dla gołębi pocztowych

- pasza uzupełniająca -

 

Wzrost wydajności w trakcie lotów po użyciu proszku kondycyjnego Martin's (z dużą zawartością proszku omułków zielonych)

Ze względu na wysoką zawartość składników mineralnych, witamin, pierwiastków śladowych i kwasów tłuszczowych  omega-3, pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie składniki niezbędne do zwiększenia osiągów podczas szkolenia i w trakcie lotu.

 

  • można stwierdzić jedwabiste upierzenie, różową i czerwoną pierś oraz "pełną objętość".
  • wysoka zawartość białka surowego i tłuszczu surowego może mieć wpływ na zachowanie gołębi podczas treningu i może uzupełnić rezerwy mocy na nadchodzący wyścig!
  • może mieć pozytywny wpływ na tworzenie się chrząstek, smarowanie stawów i wspomaganie tkanki łącznej (sydrom krzywego lotu, patrz również str. 45).
  • w okresie lęgowym i w pierzenia zapewnia wszystkie niezbędne składniki, aby z powodzeniem opanować te stresujące dla zwierzęcia fazy.

 

Skład:

Spoiwo, substancja wspomagająca przepływ, substancja pomocnicza do koagulacji 25-40 % klinoptylolitu, E 568, ekstrakty drożdży (nieżywe), roślinne kwasy tłuszczowe, metionina, lizyna, mieszanka 25 - 40% minerałów, bogata w witaminy, pierwiastki śladowe oraz minerały, 20 - 40% Perna Canaliculus (zielony omułek w proszku), bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3 oraz oraz glikany glukozaminowe (GAG).

 

Instrukcje dotyczące podawania:

10 g (1 łyżeczka) na 1 kg zwilżonej karmy (mieszanka Thülsfelder Mix®, olejek bronchialny)

3 x w tygodniu, aby poprawić osiągi podczas podróży

2-3 x w hodowli i pierzeniu, rozpocząć co najmniej 4 tygodnie przed podróżą.

cena 500 g

cena 1000 g

Dane adresowe

Adres:   Firma Handlowo-Usługowa "CZYŻYK"

              Chruściel 38

              14-526 Płoskinia

              Polska

E-mail:       czyzyk1@vp.pl

Tel. kom.:  +48 515 483 051

Witryna:    https://www.teekontor.pl