REHALIN®PLUS:

Pasza

Rehalin®Plus - tak unikatowy i niezawodny jak jego nazwa. Dzisiaj przedstawiamy Państwu "czosnek". Nie byliśmy świadomi, że około 19 różnych składników czosnku otrzymuje się z alicyny, która jest następnie wiązana w olejku eterycznym, olejek z główek czosnku Strongus. Nie byliśmy również świadomi, że różne substancje czynne Strongus maja działanie antybiotykowo: bakterie, wirusy, pleśnie i drożdże nie ma już szans na rozwój choroby, jeśli Rehalin®Plus będzie podawany regularnie.

"Mity mówią, że czosnek przegania wampiry krwiopijne, a pierwsze testy wykazały, że dotyczy to nawet roztoczy w kurnikach. Czerwone roztocze ptaków jest krwiopijnym pasożytem, który atakuje kury w spoczynku, głównie w nocy, przez krótki okres czasu (od jednej do dwóch godzin).

Po posiłku roztocza chowają się przed światłem dziennym w szczelinach i zagłębieniach.

Ponadto: "Doświadczeni hodowcy drobiu wiedzą, że czosnek jest dobry dla kur" i jest stosowany w postaci surowej od tysięcy lat w leczeniu zakażeń u ptaków kichającymi. Dzięki wielu testom u gołębi pocztowych i rasowych można było potwierdzić te twierdzenia. Jak powiedział znany hodowca gołębi w Niemczech: mogę teraz odstawić różne środki chemiczne i osiągnąć znacznie więcej dzięki prostym produktom naturalnym.

Aktywne składniki czosnku, zawarte w Rehalin®Plus, mają następujące działanie: antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwzapalne. Ale również dla całej serii dolegliwości Rehalin®Plus może przyczynić się do polepszenia samopoczucia. Wzmacnia on na przykład siły immunologiczne, aktywuje krążenie krwi, zwiększa ochronę przed pasożytami oraz zakażeniem grzybicznym i przyczynia się do poprawy ochrony przed zakażeniem w przypadku zranień oraz innymi mikroorganizmami. Stosując nasz Rehalin®Plus znajdą Państwo skuteczną pomoc dla gołębi pocztowych i rasowych, który w dłuższej perspektywie poprawi ich samopoczucie i jest idealną alternatywą

Nie mniej niż 19 aktywnych składników czosnku posiada znaczenie odżywczo-fizjologiczne dla różnych funkcji organizmu. Działanie wspomagające układ krążenia, górne narządy oddechowe oraz wątroba są dyskutowane przez ekspertów.

Skład:

Czosnkowy olej z cebuli, czosnkowy macerat z cebuli, sok z cytryny z naturalnego soku matki cytryny witamina C

Instrukcje dotyczące podawania:

Podawać Rehalin® Plus 2 - 3 razy w tygodniu przez cały rok w ilości 10 ml (2 nakrętki) do 1 l wody.

cena 1000 ml

Dane adresowe

Adres:   Firma Handlowo-Usługowa "CZYŻYK"

              Chruściel 38

              14-526 Płoskinia

              Polska

E-mail:       czyzyk1@vp.pl

Tel. kom.:  +48 515 483 051

Witryna:    https://www.teekontor.pl