REHALIN®FORTE:

Pasza

Rehalin®Forte - tak unikatowy i niezawodny jak jego nazwa. Dzisiaj przedstawiamy Państwu "czosnek". Nie byliśmy świadomi, że około 19 różnych składników czosnku otrzymuje się z alicyny, która jest następnie wiązana w olejku eterycznym, olejku z główek czosnku Strongus. Nie byliśmy również świadomi, że różne substancje czynne zawarte w Strongus działają antybiotykowo: bakterie, wirusy, pleśnie i drożdże nie mają już szans namnażać się po regularnym podawaniu Rehalin®Forte.

Mówi się, że czosnek ma cudowne moce. Już 1550 r. p.n.e. czosnek był opisywany w starożytnych pismach egipskich oraz, ze względu na jego wielowymiarowy charakter, znany jako środek zaradczy i jest nadal uważany za środek profilaktyczny.

Aktywne składniki czosnku, zawarte w Rehalin®Forte, mają następujące działanie: antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwzapalne. Ale również dla całej serii dolegliwości Rehalin®Forte może przyczynić się do polepszenia samopoczucia. Wzmacnia on na przykład siły immunologiczne, aktywuje krążenie krwi, zwiększa ochronę przed pasożytami oraz zakażeniem grzybicznym i przyczynia się do poprawy ochrony przed zakażeniem w przypadku zranień oraz innymi mikroorganizmami. Stosując nasz Rehalin®Forte znajdą Państwo skuteczną pomoc dla gołębi pocztowych i rasowych, który w dłuższej perspektywie poprawi ich samopoczucie i jest idealną alternatywą.

Rehalin®Forte poprawia właściwości przepływowe krwi i utrzymuje naczynia krwionośne w czystości i elastyczne. Ta ogromna zaleta powstaje tylko dlatego, że przywiera on do wody i w ten sposób optymalnie dociera do każdego kąta ciała. Wolne i czyste żyły, potrzebne do szybkiego i niezakłóconego transportu tlenu niezbędnego do życia, oznaczają  wysoką i stałą wydajność organimzu.

Skład:

Czosnkowy olej z cebuli, czosnkowy macerat z cebuli, sok z cytryny z naturalnego soku matki cytryny witamina C

Instrukcje dotyczące podawania:

Podawać Rehalin®Forte przez cały rok 2 - 3 razy w tygodniu w ilości 10 ml (2 nakrętki) na 1 l wody. Dla gołębi pocztowych podczas lotów konkursowych 2 x tygodniowo w w pierwszej połowie tygodnia.

Rehalin®Forte należy przechowywać w miejscu chłodnym, wolnym od mrozu. Wstrząsnąć przed użyciem.

cena 1000 ml

Dane adresowe

Adres:   Firma Handlowo-Usługowa "CZYŻYK"

              Chruściel 38

              14-526 Płoskinia

              Polska

E-mail:       czyzyk1@vp.pl

Tel. kom.:  +48 515 483 051

Witryna:    https://www.teekontor.pl