STALLFIT®DTS:
Pasza

Często i chętnie wykorzystuje się czosnek roślinny przy dolegliwościach zarówno w zakresie domowych środków leczniczych jak i przy klasycznej homeopatii. Ponieważ z wieloma ważnymi składnikami i trybem działania, który od dawna jest wykorzystywany w medycynie, ta aromatyczna roślina łączy w sobie oba te elementy. Jest to jedna z najsłynniejszych przyprawy i warzyw na świecie, a także ogromnie skuteczny środek naturalny.

Starożytni Egipcjanie, Rzymianie i Germanie również wiedzieli o wszechstronnej mocy czosnku, a tym samym czosnek był już w starożytności środkiem, mogącym złagodzić różnorakie cierpienia, a nawet potrafi ącym im docelowo zapobiec. Ale nie tylko antyczna kultura, lecz także zaawansowane cywilizacje doceniły właściwości czosnku,  obecnie jest on jednym z najważniejszych naturalnych środków leczniczych.

Każdy wie, że czosnek przyczynia się do osiągnięcia sędziwego wieku. Z czosnku powstaje w zaawansowanym, opatentowanym procesie substancja czynna alicyna. Ten aktywny składnik jest odpowiedzialny głównie za dobre właściwości czosnku. Efekt allicyny w przyrodzie jest niestety ograniczony czasowo. Oznacza to, że alicyna jest niestabilna, i rozpada się natychmiast na składniki.

W 2002 roku brytyjski naukowiec Peter Josling był w stanie opracować metodę, która może być wykorzystana do produkcji stabilizowanej alicyny z czosnku. Naukowiec Cavallito odkrył w 1944 r. podczas wyciskania czosnku. Potrafił on wykazać właściwości tej substancji. Allicyna otrzymała w tym czasie patent, którego skutek został potwierdzony.

Stallfi t®DTS przed sezonem rozpłodowym, będąc stosowany w hodowli gołębi pocztowych ,podczas sezonu lotowego oraz sezonu pierzeniowego, podawany do wody pitnej przez 6 kolejnych dni. Podczas lotów konkursowych Rehalin®Forte i Rehalin®Plus stosuje się dwa razy w tygodniu. 

Komponenty analityczne:
Woda 99,5%, białko surowe 0,15%, tłuszcz surowy <0,1%, popiół surowy <0,1%.

Instrukcje dotyczace podawania:
Podawać Stallfi t®DTS 5 ml (1 nakrętka) do 1 l wody przez 5 kolejnych dni. Stallfi t®DTS należy przechowywać w chłodnym miejscu (7°C). Wstrząsnąć przed użyciem.

 

Dane adresowe

Adres:   Firma Handlowo-Usługowa "CZYŻYK"

              Chruściel 38

              14-526 Płoskinia

              Polska

E-mail:       czyzyk1@vp.pl

Tel. kom.:  +48 515 483 051

Witryna:    https://www.teekontor.pl