Proszek JTK/Kapsułki proszkowe JTK Pokarm uzupełniający dla gołębi pocztowych i rasowych, stabilizujący pracę jelit.

Produkty te mają jedną wspólną cechę: są  wynikiem pracy naukowej i ustabilizują populację gołębi.    

 

JTK proszek / JTK kapsułki są prawie naturalnymi produktami, które są szczególnie odpowiednie dla młodych dorastających ale także starszych gołębi.

Kwasy huminowe mają zdolność do wiązania z nimi zanieczyszczeń, a tak z nimi związane toksyny w organizmie są wydalane przez jelita przed początkiem szkodliwego działania.

Korzystne jest zastosowanie przez cały rok. Może być używany bardzo dobrze w czasie lotów, patrz plan opieki w tej broszurze. Może mieć pozytywny wpływ na gołębie stare i hodowlane.

 

Skład:

Mączką ryżowa wiosenna, izolat węglowy Cellu-Ligno (kwas humusowy typu WH 67® 25%), mąka z alg (spirulina platensis), mąka z szarańczynu

Składniki i zawartość analityczna:

Białko surowe 14,1%, oleje i tłuszcze surowe 0,6%, błonnik surowy 2,6%, popiół surowy 5,8%, wapń 0,6%, sód 0,4%, fosfor 0,01%, potas 0,3%, lizyna 0,7%, metionina 0,2%.

 

Zastosowanie

JTK w proszku, stabilizator i SoftAcid IV+ E: jest odnotowywany indywidualnie dla każdego hodowcy. Kapsułki proszkowe JTK: Przed i po każdej wystawie oraz w przypadku poważnych problemów z jelitami 1 kapsułka (ewentualnie w ciągu 3 dni).

proszek cena 450 g

proszek cena 1000 g

kapsułki cena 100 szt.

Dane adresowe

Adres:   Firma Handlowo-Usługowa "CZYŻYK"

              Chruściel 38

              14-526 Płoskinia

              Polska

E-mail:       czyzyk1@vp.pl

Tel. kom.:  +48 515 483 051

Witryna:    https://www.teekontor.pl